23.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Beson në fitore

FatmirMehmeti-ldk-dragashKandidati i LDK-së për kryetar të Dragashit, Fatmir Mehmeti, shpreson se në balotazh do të fitojë garën. Ai fton të gjithë qytetarët që me 1 dhjetor të mbështesin dhe fuqizojnë fitoren.

“Përgëzoj dhe falënderoj elektoratin e fuqishëm të LDK në komunën e Dragashit, që na mbështeti fuqishëm në zgjedhjet e 3 nëntorit. Të jeni të bindur se do të ecim sigurt drejt fitores vetëm bashkarisht. Shkojmë në balotazh me synimin fitores, ejani me ne për ta fuqizuar fitoren, mbështetja për ne po rritet vazhdimisht”,tha Mehmeti.

Kandidati i LDK-së, Fatmir Mehmeti, në zgjedhjet e 3 nëntorit ka mbetur në balotazh me kandidatin e PDK-së, Salim Jenuzi./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Vetaksident në Gjonaj të Hasit

Një vozitës është vetaksidentuar me veturë në fshatin Gjonaj të Hasit. Vetaksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit. “Vozitësi mashkull kosovar me veturë nga pa...

Konflikt familjar në Suharekë: Djemtë i dalin në krah nënës së tyre, kapen me babain për ta ndalur dhunën

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur në fshatin Studençan të Suharekës. Kryefamiljari dyshohet se pas një fjalosjeje me bashkëshorten e tij e ka...

Lajmet e Fundit