7.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Bie bora e parë në Brod dhe Brezovicë

“Prishtina Weather” ka publikuar dy fotografi nga kamerat e vendosura në Brod dhe Brezovicë, e ku shihet se në mëngjesin e sotëm kanë rënë shtresat e para të borës.

Fotografitë e publikura janë marrë nga Gjirafa Slow Tv.

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit