13.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Blero i lumtur me vajzën e tij

blero me vajzKëngëtari I mirënjohur Blero ka treguar dhe njëherë dashurinë e madhe që ka ndaj vajzës së tij Tarës, ai ka postuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’ ku shihej vajza e tij në përqafim të babait duke shkruar ai afër fotos se ai do të jetë gjithmonë afër saj duke e dashur, përqafuar gjithmonë “I will hold you tight, support you, guide you, teach you, hug you, protect you and love you with all my soul.

I am your parent, since the day you were born and until i draw my last breath, all that i am is yours( Unë do të mbaj shtrënguar, do të mbështes, do të udhëzoj, do të mësoj,të përqafoj, mbroj dhe do të dua gjithmonë me shpirt. Unë jam prindi yt që nga dita kur ke lindur e deri tek fryma ime e fundit gjithçka që jam dhe kam unë është e jotja)” ishte mbishkrimi i Bleros.

Previous article
Next article

Më Shumë

Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë

Të dielën, më 14 prill parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë. Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-25...

Dr. Edlira Gashi- Batiu anëtarësohet në Vetëvendosje

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje! në Prizren Artan Abrashi dhe deputeti Arbër Rexhaj kanë mirëpritur anëtarësimin e Dr. Edlira Gashi- Batiu. “Ajo ka përfunduar Fakultetin e...

Lajmet e Fundit