31.8 C
Prizren
E diel, 21 Korrik, 2024

Blloku opozitar takohet me deputetët serbë

Limaj-Mustafa-Haradinaj14Blloku opozitar LDK-AAK-Nisma sot takohet me deputetët e minoritetit serb.

Takimi do të mbahet nga ora 14 në zyrat e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Ky bllok dje është takuar me pakicat jo-serbe.

Më Shumë

Seanca e radhës së Kuvendit të Prizrenit: Fokus në menaxhimin e mbeturinave dhe dhënien e pronave komunale

Të enjten u mbajt mbledhja e radhës e Kuvendit të Prizrenit, ku u shqyrtuan dhe miratuan një sërë pikash të rendit të ditës. Pjesa më...

Ballkani eliminohet nga Liga e Kampionëve

Ballkani është eleminuar në turin e parë kualifikues të Champions League, pasi u mund nga Santa Colomën. Të besuarit e Ilir Dajës pasi fituan...

Lajmet e Fundit