-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Sharapova i përgjigjet kërkesës për martesë të katër tifozëve

Sharapova-parisKatër tifozë rusë u bënë të famshëm me propozimin për martesë që i bënë Maria Sharapovës. E, kjo e fundit dha një përgjigje për të katërtit.

Bukuroshja ruse, Maria Sharapova, mori një propozim interesant martese të enjten mbrëma.

Në sfidën mes Rusisë dhe Algjerisë, katër tifozë rusë shpalosën nga një pankartë që në kombinim formonte shprehjen: “Sharapova, a do të martohesh me mua”.

Sharapova-merry meE, përgjigja e bukuroshes ruse ishte e shpejtë. “Më humbi goli, por kjo jo… A duhet t’i martojë që të katër?”, shkroi në Twitter, Sharapova.

Më Shumë

Nis gjysmëvjetori i dytë në arsimin parauniversitar

Pas pushimit dimëror që zgjati disa ditë, sot (e hënë) fillon mësimi në të gjitha nivelet e arsimit parauniversitar.   Kështu pati vendosur Ministria e Arsimit,...

Lajçak viziton të hënën Kosovën

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak, pritet të vizitojë Kosovën më 6 shkurt, derisa, sipas...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit