3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Burri nga Suhareka arratiset nga stacioni policor pasi dënohet me burgim

Një person në Suharekë është arratisur nga stacioni policor të enjten pasi i ishte shqiptuar masa për vuajtje të dënimit me burgim.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur të shtunën se rasti po hetohet.

“Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar pasi i është shqiptuar masa për vuajtje të dënimit me burg, është arratisur nga stacioni policor. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Më Shumë

Lionel Messi ‘kërcënohet’ nga boksieri Canelo Alvarez

Canelo Alvarez, kampioni i shumëfishtë i botës në boks, ka kërcënuar në mënyrë sensacionale Lionel Messin pasi ka akuzuar futbollistin legjendar për mosrespektim të...

Vdes në moshën 66-vjeçare aktori amerikan, Clarence Darnell Gilyard Jr.

Clarence Gilyard, një aktor veteran që kishte role të dukshme në “Die Hard”, “Matlock” dhe “Walker, Texas Ranger”, i cili më vonë u bë...

Moti për sot

Lajmet e Fundit