9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Caktohet orari i intervistimit për drejtorë dhe zëvendësdrejtorë të shkollave në Prizren(EMRAT)

Drejtoria e Arsimit në Prizren ka caktuar orarin e intervistimit për drejtorë dhe zëvendësdrejtorë të shkollave .

Intervistimi fillon më 15.6.2022.

Lista e kandidatëve për drejtorë dhe zëvendësdrejtorë të shkollave.

 

https://kk.rks-gov.net/prizren/wp-content/uploads/sites/26/2022/06/Orari-i-intervistave-2022-final.pdf

 

Më Shumë

Prizren/ Një muaj paraburgim burrit që mashtroi me vizë dhe i mori jashtëligjshëm 17.000 euro

Gjykata Themelore në Prizren i ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit H.H., që po dyshohet se ka kryer veprat penale mashtrim dhe kanosje. Sipas...

Projektohet rikthimi i Messit te Barcelona

Lionel Messi është bashkuar me Argjentinën, një vend ku ndihet ende “mbret”, ndryshe nga Parisi ku tifozët nuk ngurojnë as ta vërshëllejnë. Situata që po...

Lajmet e Fundit