35.8 C
Prizren
E hënë, 15 Korrik, 2024

Çfarë bëri kështu Kida, mahnit me pamjen e re

Kida mahnit me pamjen e re.

Kida është njëra ndër artistet që ka ndryshuar më së shumti pamjen.
Edhe kësaj radhe, artistja vendosi të bënte një ndryshim, dhe rezultati është i mahnitshëm.

Ajo ka shkurtuar flokët dhe vendosi një ngjyrë që përshtatet tamam me stinë e vjeshtës.

Ndryshe, Kida ka paralajmëruar shumë këngë të reja pas një sezone goxha të ngarkuar verore.

Më Shumë

Sot varroset 26-vjeçari që u ther për vdekje në Prizren

Sot do të varroset 26-vjeçari, Auron Thaqi, i cili u therr me thikë mbrëmjen e 6 korrikut, derisa vdiq në QKUK të nesërmen. Në njoftimin...

Moti me diell, temperatura deri në 38 gradë celsius

Në vendion tonë sot do të jetë mot kryesisht me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vlerat e temperaturave minimale do të lëvizin ndërmjet 14-18 gradë...

Lajmet e Fundit