0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Chris Brown harron Karruechen

fotoU raportua se tashmë është ndarë nga e dashura e tij Karrueche Tran. Por ajo që është parë këtë të martë duket se Chris Brown e ka zëvendësuar shumë shpejt ish të dashurën e tij.
Këngëtari është fotografuar në shoqërinë e një vajze misterioze me të cilën ka ndarë disa përqafime.

Reperi 25 vjeçar i veshur sportive është parë të shëtisë në mbrëmje me shoqen e tij që siç duket janë tashmë të ngushtë.

Më Shumë

Lepuri me doreza

Hajdar Mallaku (Tregim për fëmijë) Ishte një dimër me shumë borë. Dhjetor ishte dhe bënte acar i madh sa nuk mbahej mend. Po ta prekje rezen...

Arabia Saudite e gatshme të presë duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

Tyson Fury është vendosur të hapë bisedimet me sauditët për të finalizuar luftën e tij historike për titull me Oleksandr Usyk. Dyshja e kampionëve të...

Lajmet e Fundit