11.8 C
Prizren
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Christina Aguilera përkujton 21 vjetorin e albumit të saj “Stripped” duke ndarë disa foto të nxehta

Këngëtarja dhe aktorja Christina Aguilera, përkujtoi 21 vjetorin e publikimit të albumit të saj të katërt, “Stripped” duke ndarë një seri fotosh të nxehta në llogarinë e saj në Instagram të dielën.

42-vjeçarja tregoi një sasi të konsiderueshme të lëkurës në fotot, të cilat ishin bërë të gjitha kur ajo ishte në fillim të të njëzetave, shkruan DailyMail.

Performuesja, e cila kohët e fundit promovoi rezidencën e saj në Las Vegas në Instagram, ndau gjithashtu një klip që përbëhej nga disa sekuenca të marra nga videot muzikore për këngët e albumit.

Kënga kryesore e “Stripped”, “Dirrty”, u publikua në shtator të vitit 2002 dhe shpejt u bë e diskutueshme për përmbajtjen e saj seksualisht eksplicite.

Videoja muzikore e këngës u shfaq premierë në të njëjtin muaj dhe u prit me një nivel të ngjashëm polemikash për përshkrimin e saj të fetisheve të ndryshme.

Reklama

Megjithë reagimin negativ ndaj këngës së saj të parë dhe klipit të saj promovues, albumi i katërt i Aguilera u prit me sukses të gjerë kur debutoi dhe arriti kulmin në vendin e dytë në tabelën amerikane të Billboard 200.

Katër këngë të tjera u publikuan pas debutimit të “Stripped”, duke përfshirë “Beautiful”, “Fighter” dhe “Can’t Hold Us Down”. /Telegrafi/

Më Shumë

Kukësi përfshihet nga reshjet e borës, rrugët lehtësisht të kalueshme, disa fshatra pa energji elektike

Ulja e temperaturave ka sjellë reshje dëbore në qarkun e Kukësit, ku në zonat e thella malore trashësia shkon mbi 20 cm. Si pasojë disa...

I dashuri i Dafina Zeqirit për herë të parë flet për dasmë

Viti i ardhshëm do të nisë me dasma! Këngëtarja Dafina Zeqiri e do të kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj Kreshnik Gjergjin.Megjithatë, përpos lajmit të...

Lajmet e Fundit