9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Delet vërshojnë Prizrenin

Një kope delesh sot me mëngjes kanë dalë rrugëve të qytetit të Prizrenit.

Ato kaluan nga rruga “Adem Jashari” deri te Shtëpia e Bardhë, njofton Klan Kosova.

Më Shumë

Shtyhet ndeshja e Superligës së Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit

Ndeshja e kësaj jave në Superligën e Kosovës në basketboll ndërmjet Bashkimit dhe Sigal Prishtinës është shtyrë zyrtarisht nde Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e...

LAJMI I FUNDIT: Lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Putinin

Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshoi një urdhër arresti për presidentin rus Vladimir Putin Gjykata Ndërkombëtare Penale ka bërë të ditur se ka lëshuar-urdhër arrest për presidentin...

Lajmet e Fundit