21.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Dhunohet një vajzë në Suharekë: Arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunimit në Suharekë.

I dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. Detaje të tjera nuk janë bërë të ditura.

Njoftimi i Policisë:

Suharekë 26.05.2023-22:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti dyshohet se ka kryer veprën e lartëcekur ndaj viktimës femer kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Vdes ish-ushtari i UÇK-së që u plagos në Rahovec

Dega e OVL-UÇK-së në Rahovec ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-ushtari i UÇK-së, Nazmi Veliu, i cili ishte plagosur ditë më parë në...

Jakup Berisha “Ylli i javës”

Federata e Futbollit e Kosovës vazhdojn të ndajë çmimin “Ylli i Javës”. Në xhiron e 6-të të Albi Mall Superligës ky çmim i ka takuar...

Lajmet e Fundit