13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Dragash, burri keqtrajton gruan e tij

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur gjatë së enjtes në Dragash, ku bashkëshorti ka keqtrajtuar gruan e tij, shkruan PrizrenPress

I dyshuari për këtë rast është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Dragash 23.08.2021 – 14:00. Viktima femër kosovar ka raportuar se është keqtrajtuar nga bashkëshorti i saj mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Një person në Suharekë gjersa punonte lëndoi fizikisht një fëmijë

Një person është arrestuar nën dyshimin se përderisa ishte duke punuar ka lënduar një fëmijë, të cilit fillimisht i është ofruar tretman mjekësor në...

Liverpooli e nxjerr në shitje Firminon

Roberto Firmino do të largohet nga Liverpooli pas shtatë vjetësh qëndrim në “Anfield”. Sulmuesi brazilian iu bashkua gjigantëve anglezë në verën e vitit 2015...

Lajmet e Fundit