24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Dragash: Erdhi ta vizitojë nënën e sëmurë, ia vodhën 100 dele në stan (VIDEO)

Shkoi që ta shoh nënë e sëmurë, por kur u kthye i gjete 100 dele më pak sesa që i kishte lënë.

Nesim Halimi nga Dragashi, po thotë se dikush ia vodhi ato, dhe se kjo nuk është hera e parë që ai dëmtohet.

Kronikë e përgatitur nga gazetarja Merita Neziri.

 

Më Shumë

Të dyshuarës për vrasjen e kunatës i vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

ata Themelore në Prizren, sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore në Prizren, më 24 maj 2023, ka marrë vendim për vazhdimin e masës së paraburgimit...

Djali raporton në policinë e Prizrenit se i është zhdukur baba

Një person është zhdukur në fshatin Lubiqevë të Prizrenit. Rasin në polici e ka raportuar djeli i të zhdukurit. Fsh. Lubiqevë, Prizren 26.05.2026-13:30. Me 27.05.2023 një...

Mona Liza

Lajmet e Fundit