-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Duda Balje, deputetja seksi që i fal 5 vaktet

Duda Balje njihet si njëra nga deputetet më seksi në Kuvendin e Kosovës.

Për Indeksonline, ajo ka dhënë një intervistë më ndryshe, duke përshkruar vetën larg pozitës së deputetes e larg politikës.

Ajo tha se në jetën e përditshme është një person shumë i thjeshtë, shumë praktik si dhe shumë korrekte. Gjithashtu tha se çdo mëngjes zgjohet herët për të falur namazin.

Intervistën e plotë mund ta dëgjoni në videon më poshtë.

Më Shumë

Rritet numri i të vdekurve pas sulmit në një xhami në Pakistan

Numri i të vdekurve është rritur në të paktën 87 persona pas një sulmi vetëvrasës në një xhami që kishte në shënjestër policët në...

Ishte zhdukur 2 vite më parë, gjendet i vdekur 24-vjeçari në Mamurras

Është gjetur ditën e sotme i pajetë, trupi i 24-vjeçarit Klevis Lleshit, i cili u zhduk dy vitë më parë. Mësohet se trupi i pajetë...

Lajmet e Fundit