-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Dushi: Procesi zgjedhor ishte i mirë

Florian DushiAnëtari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Florian Dushi ka thënëse do të ishte mirë të mos dështonte procesi i formimit të institucioneve të reja, sepse ka alternativa të mjaftueshme që burojnë nga rezultati i zgjedhjeve të 8 qershorit.

Ai ka thënë se do të ishte e papërballueshme për Kosovën dhe qytetarët e saj mbajtja e tri palë zgjedhjeve brenda disa muajve.

Dushi e ka vlerësuar të mirë dhe demokratik procesin e zgjedhjeve të 8 qershorit, duke thënë se nuk ka pasur vonesa në asnjë segment të organizimit dhe të përmbylljes së procesit zgjedhor./Epoka e re/.

Më Shumë

E njohur për lojëra seksuale, 37 vjeçarja rrëfen se si i fiton 2 milionë dollarë duke vlerësuar organet gjenitale të meshkujve!

Një yll pornografie foli për punën e saj të egër, ku ajo vlerëson sinqerisht djemtë bazuar në madhësinë e penisit të tyre. Larkin Love, e...

Deputetja shqiptare në Kroaci reagon ndaj presidentit kroat lidhur me Kosovën

Deputetja shqiptare në Parlamentin e Kroacisë, ka reaguar pas deklaratave jo-diplomatike të presidentit kroat Zoran Millanoviq. Deputetja Ermina Lekaj Prljaskaj në një postim në Facebook,...

Lajmet e Fundit