0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Dy të lënduar në një aksident trafiku në Prizren

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident trafiku që ka ndodhur sot në Prizren.

Në aksident ishin të përfshira dy vetura. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Në aksident janë të përfshira dy vetura, ku kanë mbetur të lënduar dy persona. Sipas raportit të mjekëve, të lënduarit kanë marrë lëndime të lehta”, tha Gashi. 

Më Shumë

Ja kur dhe ku do të zhvillohet ndeshja mes Bashkimit dhe Pejës

Federata e Basketbollit e Kosovës ka njoftuar se, ndeshja ndërmjet Bashkimit dhe Pejës do të zhvillohet të hënën (nesër) nga ora 17:00 në Rahovec. Kjo...

Rahovec: Arrestohet një i dyshuar për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm

Policia në Rahovec njofton se kanë kryer kontroll në tri lokacione mbi dyshimin për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm dhe se...

Lajmet e Fundit