31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

E dashura e Leonardo DiCaprios fotografohet në një moment të sikletshëm, duke ia futur duart aktorit në të pasme

Leonardo DiCaprio u fotografua në një përqafim të dashur me të dashurën e tij të re Vittoria Ceretti në një festë të Halloweenit në Los Angeles të shtunën.

Aktori 48 vjeçar, dhe modelja 25 vjeçare, u panë në një festë në të cilën ata shkuan së bashku, teksa në një moment Ceretti futi duart e saj në pjesën e pasme të pantallonave të shkurtra dhe e kapi pjesën e pasme të aktorit, shkruan DailyMail.

Dëshmitarët e këtij momenti eksplicit i thanë TMZ se ylli i “Killers of the Flower Moon” duket se po bënte të njëjtën gjë me të dashurën e tij të re, modelen e cila ka mbi 1.6 milion ndjekës në Instagram.

Aktori i filmit “Titanic” dhe modelja bënë një tërheqje nga ky gjest ‘pasi e kuptuan se po vëzhgoheshin’ dhe u fotografuan, thanë dëshmitarët në media dhe ‘u kthyen pothuajse menjëherë.

 

Leonardo ishte veshur me një bluzë të bardhë dhe pantallona të zeza të gjera me një kapele të zezë, pasi Ceretti dukej se kishte veshur një paruke dhe kostum të kuq me rastin e festës së Halloweenit.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Muajin e kaluar, DailyMail zbuloi se aktori ishte takuar me Vittorian për të paktën dy muaj pasi u panë duke u puthur në një klub nate në Ibiza në gusht.

Burime pranë aktorit bëjnë të ditur se ai është i fascionuar me Cerettin, e cila në moshën 25-vjeçare është 23 vjet më e re se ai.

Ata thonë gjithashtu se modeles italiane po i referohen si ‘e dashura’ e tij.

DiCaprio ka një reputacion për lidhje vetëm me femra të moshës 25 vjeç e teposhtë dhe ka prirjen e famshme të ndahet me to pasi të kalojnë momentin historik – siç bëri me të dashurën e tij të fundit serioze, Camila Morrone, tani 26 vjeçe.

Fituesi i çmimit “Oscar”, kishte udhëtuar fshehurazi nëpër botë me Cerettin gjatë gjithë verës – duke nxitur shumë diskutime mes miqve të yllit se ai më në fund ka hequr dorë nga vesi i tij i çuditshëm.

Njëri tha: “Vittoria është një vajzë e bukur, por Leonardo është sigurisht i rrethuar nga shumë vajza të bukura shumicën e kohës”.

“Por ai e adhuron atë dhe ajo atë, ata kanë kaluar shumë kohë së bashku këtë verë, duke udhëtuar nëpër udhëtime romantike”, tha burimi.

Në shtator, një burim i tha Page Six se DiCaprio dhe Ceretti kishin ‘kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit’.

Të dy “po kënaqeshin duke u njohur me njëri-tjetrin në një nivel më të thellë”, tha burimi.

Ceretti është vajza e stilistes Francesca Lazzari dhe ka modeluar për brende të njohura si “Alexander McQueen” dhe “Versace”.

Më Shumë

Liria prezanton fanellat e reja të frymëzuara nga historia e Prizrenit

FC Liria sot ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2024-2025. Tri fanellat janë dizajnuar duke u frymëzuar nga historia e Prizrenit dhe klubit. "Prizreni,...

2227 gjoba në trafik në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2227 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit