14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

E dashura e re e Mbappes më parë ishte djalë

Kylian Mbappe është bërë lojtari më i vlefshëm në botën e futbollit, derisa lajmet në lidhje me të ardhmen e tij tërhoqën shumë vëmendje.

Në fund, ai zgjodhi të qëndrojë në Paris, me një kontratë stratosferike, duke u bërë lojtari më i paguar në histori të futbollit.

Së fundmi ai është fotografuar duke udhëtuar me miqtë e tij, së bashku me disa bukuroshe, njëra prej të cilave dukej se ishte e dashura e tij e re, transmeton Klankosova.tv.

Thuhet se e dashura e re ka një identitet të pazakontë dhe ka qenë djalë para se të mbushte 16 vjeç. Pasi e morën vesh fansat, bënë shaka: Meshkujt i kuptojnë më së miri meshkujt.

Në fotot e realizuara Mbappe ishte duke u përqafuar me bukuroshen dhe veprimet e tij ishin shumë intime.

Mediat me sy të mprehtë njohën menjëherë bukurinë e identitetit të saj. Ajo është modelja e njohur franceze Ineslao.

Ajo është 8 vjet më e madhe se Mbappe dhe të dy janë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Një nga gjërat që mori më shumë vëmendje nga fansat ishte se ajo ishte mashkull deri në moshën 16-vjeçare. Në moshën 16-vjeçare ai ndryshoi gjininë përmes operacionit për ndryshimin e seksit dhe filloi të futej në industrinë e modelingut.

Mirëpo, tani ajo nuk duket fare si mashkull dhe e vetmja gjë që tregon është gjendja magjepsëse, simpatike dhe seksi e femrave. Nuk është çudi që Mbappe e dashuron atë.

Mbappe është një lojtar i fortë në futboll dhe po ashtu, Ineslao është shumë e mirë në botën e modelingut.

Ajo dikur u shfaq në kopertinën e revistës së famshme të modës “Playboy” si modelja e parë transgjinore në histori.

Për lidhjen e re të Mbappes, përdoruesit e rrjetit u shprehën të tronditur dhe menduan se ajo kishte një shije të rëndë, dhe disa njerëz shprehën mbështetjen e tyre dhe dërguan bekimet e tyre të sinqerta.

Aktualisht, asnjëra palë nuk ka deklaruar haptas se po takohen dhe përdoruesit e internetit mund të lundrojnë në internet vetëm për ta tallur.

Më Shumë

Dy pitbulla terrorizojnë një fshat të Suharekës, kanë mbytur disa qen të tjerë, askush s’e di kush i ka lëshuar

Në fshatin Budakovë të Suharekës, një qytetarë është ankuar në rrjete sociale, se dikush i ka sjellë dy qen mjaft të rrezikshëm të racës...

I moshuari bie në një kanal në Prizren

Një person i moshuar ka rënë sot aksidentalisht në një kanal të hapur në një rrugë të Prizrenit. Siç raportohet, rasti ka ndodhur në rrugën...

Lajmet e Fundit