13.8 C
Prizren
E premte, 9 Qershor, 2023

Edi Rama operohet nga “zora qorre”

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, i është nënshtruar një operacioni për heqjen e apandesitit apo siç njihet si “zorra qorre”.

Rama u operua në QSUT.

Ndërhyrja është bërë nga doktori, Arben Gjata.

Siç njofton Zyra e Shtypit të kryeministrit gjendja e tij është e mirë dhe e qëndrueshme.

Më Shumë

Totaj: E ardhmja e Prizrenit është agjenda e gjelbër

“Mbrojtja e mjedisit është jetike për planetin dhe shëndetin tonë”. Kështu ka thënë kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj me rastin e Ditës Botërore të Mjedisit. Totaj...

Suhareka bëhet me klub të ri futbolli

Disa biznesmenë nga komuna e Suharekës,  janë bërë bashkë për ta krijuar një skuadër tjetër futbolli, veçmas FC Ballkanit. Burimet e Klan Kosovës bëjnë me...

Lajmet e Fundit