28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Ekskluzive: Ja skenari i seancës së sotme parlamentare (Dokument)

kuvendi zbrazenDitën e nesërme mbahet seanca konstituive e legjislaturës së V-të të Kuvendit të Kosovës dhe sipas rregullores, drejtohet nga Flora Brovina e PDK-së si deputetja më e vjetër për nga mosha. Ajo do të ndihmohet nga Teuta Rugova e LDK-së si deputetja më e re, raporton Express.

 

Kuvendi-skenar dokument1 Kuvendi-skenar dokument2 Kuvendi-skenar dokument3jpg Kuvendi-skenar dokument4jpg Kuvendi-skenar dokument5 Kuvendi-skenar dokument6 Kuvendi-skenar dokument7 Kuvendi-skenar dokument8 Kuvendi-skenar dokument9 Kuvendi-skenar dokument10

Më Shumë

1791 gjoba në trafik në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1791 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

“Prizren Rock and Blues Festival” mbyll edicionin e dytë me muzikë frymëzuese

Edicioni i dytë i “Prizren Rock and Blues Festival” është përmbyllur gjatë fundjavës me muzikë që ka bërë bashkë moshat e ndryshme në Parkun...

Lajmet e Fundit