14.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Ekskluzive: Ja skenari i seancës së sotme parlamentare (Dokument)

kuvendi zbrazenDitën e nesërme mbahet seanca konstituive e legjislaturës së V-të të Kuvendit të Kosovës dhe sipas rregullores, drejtohet nga Flora Brovina e PDK-së si deputetja më e vjetër për nga mosha. Ajo do të ndihmohet nga Teuta Rugova e LDK-së si deputetja më e re, raporton Express.

 

Kuvendi-skenar dokument1 Kuvendi-skenar dokument2 Kuvendi-skenar dokument3jpg Kuvendi-skenar dokument4jpg Kuvendi-skenar dokument5 Kuvendi-skenar dokument6 Kuvendi-skenar dokument7 Kuvendi-skenar dokument8 Kuvendi-skenar dokument9 Kuvendi-skenar dokument10

Më Shumë

Erdogan thotë se Putini mund të vizitojë Turqinë në prill – tregon edhe arsyen e vizitës së presidentit rus

Presidenti Recep Tayyip Erdogan ka thënë se homologu i tij rus Vladimir Putin mund të udhëtojë në Turqi më 27 prill për të marrë...

Kosova zhgënjen, barazon edhe me Andorrën

Kosova nuk ka arritur të nxjerrë me shumë se një pikë në përballjen ndaj Andorrës, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.   Pjesa e parë...

Lajmet e Fundit