11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Elmi Reçica profilizohet si bosi kryesor i drogës

Elmi RaqicaNATO-ja ia ka bërë një portret të gjerë bazuar në vëzhgim dhe përcjellje të gjatë Elmi Reçicës.

Atë e cilëson si njeri shumë të fuqishëm që kontrollon tregun e drogës dhe të biznesit të naftës.

Këtë veprimtari thuhet se e zhvillon në Kosovë, Maqedoni, Bullgari, Çeki e Turqi.

KFOR-i zbulon detaje të shumta të veprimtarisë së Reçicës. Thotë se ai e kontrollonte dhe e zhvaste postën në Ferizaj, shkruan Koha Ditore.

PDK-ja për herë të parë ka thënë se nuk u beson këtyre raporteve. Zëdhënësi Blerand Stavileci ka thënë se ato informata janë të rreme

Më Shumë

Xhaka për sekretin e suksesit të Leverkusen-it: Pimë gjak çdo mëngjes

I pyetur për të zbuluar sekretin e suksesit të Bayer Leverkusen-it këtë sezon, Granit Xhaka tha me shaka se ata “pijnë gjak çdo mëngjes”. I...

Gjendet personi që u raportua i zhdukur në Prizren

Është gjetur personi i raportuar si i zhdukur në Prizren. Motra e tij kishte thënë në Polici se ai kishte dalë nga shtëpia më 15...

Lajmet e Fundit