33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Elvana Gjata në kopertinën e revistës britanike “Velvet”

Elvana Gjata-Velvet1Këngëtarja shqiptare me anë të një postimi në Twitter ka informuar se do jetë në kopertinën e revistës britanike “Velvet” të muajit Qershor, duke shprehur falenderime revistës “Velvet” për këtë mundësi.

Elvana Gjata-Velvet

Më Shumë

Zyrtare: Marsel Ismajlgeci largohet nga Ballkani

Marsel Ismajlgeci është i larguari i radhës nga kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani. Mbrojtësi shqiptar ishte i huazuar te kampionët e Kosovës nga skuadra...

Mamusha do të bëhet me Qendër Kulturore Rinore me vlerë 1.7 milion euro

Ministria e Kulturës, Ministria e Zhvillimit Rajonal dhe Komuna e Mamushës kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për projektin “Ndërtimi i Qendrës Kulturore Rinore në Mamushë”. Projekti...

Lajmet e Fundit