4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Eriksen: Nuk jam mësuar të jem në stol, do flas me Conten për të ardhmen

Christian Eriksen, fantazisti i Interit, është i grumbulluar me kombëtaren e Danimarkës në prag të ndeshjeve të Nations League dhe nga grumbullimi, ka folur për të ardhmen e tij tek Interi, që duket shumë e paqartë për momentin…

“Kisha disa ditë pushim, por tani jam me kombëtaren e Danimarkës dhe nuk kam informacion se çfarë do bëjë klubi për mua kur të kthehem. Shpresoj që të rikthehem dhe të shikojmë se çfarë mendon trajneri.

Isha mësuar të luaja si titullar dhe tani po jetoj një realitet ndryshe. Më duhet të punoj më shumë dhe të shikoj se çfarë mund të përmirësoj. Ti duhet ta marrësh çdo gjë si të vijë. Unë jam i lumtur që kam zgjedhur Interin”, përfundoi Eriksen.

Më Shumë

Ngacmohet një e nxënëse në Prizren

Një person dyshohet se në mes të rrugës i ka zënë pritën një vajze të mitur në Prizren. Viktima ishte duke u kthyer nga shkolla...

Prizren: Nën ndikimin e alkoolit një grua sulmon një burrë në kafiteri

Gjatë ditës së djeshme një burrë në Prizren është sulmuar nga një grua e cila ishte nën ndikimin e alkoolit. Rasti sipas policisë ka ndodhur...

Lajmet e Fundit