12.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Fotoja e parë e Zahos me motrën dhe vëllain

Zaho i  ramesNdërsa jo më larg se dje, kryeministri Edi Rama falenderoi publikisht bashkëshorten e tij Linda, për sjelljen në jetë të djalit të tyre Zaho, duke e cilësuar të voglin shumë king, një foto na e vërteton këtë fakt.

Zaho Rama, djali i kryeministrit, shfaqet për herë të parë me nje foto në publik, falë motrës Rea dhe vëllait Gregori, që e kanë ndarë kënaqësinë e lindjes së tij, me miqtë e tyre në Facebook.

Kjo foto, i bashkon ata të tre së bashku.

Më Shumë

Kosovarit në Prizren i vidhet pasaporta austriake

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes që ka ndodhur në Prizren. Sipas raportit të Policisë, një kosovar ka raportuar në Polici...

Nënshkruhet marrëveshja 400 mijë euroshe për ndërtimin e stadiumit në Malishevë

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me komunën e Malishevës për ndërtimin e infrastrukturës së stadiumit të qytetit “Liman Begaj”. Sipas...

Lajmet e Fundit