35.8 C
Prizren
E hënë, 15 Korrik, 2024

FR i LDK-së mban Konventën e të rinjve në Prizren

LDK-logo5-23Forumi i Rinisë i Degës së LDK-së në Prizren, sonte e mban Konventën e të rinjve. Konventa mbahet në restorantin “Kabashi” në Prizren, duke filluar nga ora 19:00.

Zëdhënësi i LDK-së në Prizren, Nderim Gashi njoftoi se në këtë Konvent do të marr pjesë edhe kryetari i Degës së LDK-së dhe kandidati për kryetar të Prizrenit, Eqrem Kryeziu./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Shqiptohen mbi 2 mijë e 300 gjoba në trafik në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2337 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Ballkani nis sot aventurën e re në LK, sfidon UE Santa Coloma

Kampioni i Kosovës, FC Ballkani sot nis aventurën e re në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e suksesshme kosovare në arenën ndërkombëtare do të përballet...

Lajmet e Fundit