18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

FR i LDK-së mban Konventën e të rinjve në Prizren

LDK-logo5-23Forumi i Rinisë i Degës së LDK-së në Prizren, sonte e mban Konventën e të rinjve. Konventa mbahet në restorantin “Kabashi” në Prizren, duke filluar nga ora 19:00.

Zëdhënësi i LDK-së në Prizren, Nderim Gashi njoftoi se në këtë Konvent do të marr pjesë edhe kryetari i Degës së LDK-së dhe kandidati për kryetar të Prizrenit, Eqrem Kryeziu./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Murati: Deri tani kemi alokuar 60 milionë euro për rrymën, çmimi për kilovat është më i lirë se në Shqipëri

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka bërë të ditur se rrymën e kanë subvencionuar me 60 milionë euro deri tani nga...

Producentja e Bondit kujton takimin me Amy Winehouse

Producentja e filmave “James Bond”, Barbara Broccoli, ka folur për takimin shumë pikëllues që kishte pasur me këngëtaren e ndjerë Amy Winehouse për ta...

Lajmet e Fundit