15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Gold AG refuzon të pi birrë në një dasmë (Foto)

Gold AG refuzon birre1Reperi nga Presheva, Gold AG, i cili njihet për tekstet e tij patriote, njihet edhe si besimtarë i fuqishëm.

Në një fotografi të postuar në Facebook nga një dasmë, shihet se si Gold AG e refuzon birrën që i ofrohet në sofër.

 

 

Gold AG refuzon birre1

 

Më Shumë

Paraqitje e jashtëzakonshme: KFF Liria triumfon kundër KFF Intelektualeve

Në ndeshjen mes KFF Lirisë dhe KFF Intelektualeve, skuadra e KFF Lirisë triumfoi me një rezultat të thellë, 6:1. Trajneri Sinan Osmani drejtoi vashat e Lirisë,...

Hapet në Prizren edicioni parë i Shkollës për Diplomaci të Diasporës

Në Prizren u hap edicioni i parë i Shkollës për Diplomaci të Diasporës, organizuar nga Akademia Diplomatike e Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe...

Lajmet e Fundit