5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Hajnat thyejnë një shtëpi në Malishevë, vjedhin ari dhe para

Hajnat kanë hyrë në një shtëpi në Malishevë, ku kanë vjedhur para dhe një sasi ari, raporton PrizrenPress

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar.

“Viktima mashkull kosovar ka njoftuar policinë se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe prej aty kanë vjedhur para dhe një sasi ari”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Policia tutje ka njoftuar se rasti nën hetime./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit