23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Halle Berry me Francën në Botëror

HalleBerry-OlivierMartinezHalle Berry po mundohet të bëhet tifoze futbolli për shkak të bashkëshortit të saj francez Oliver Martinez.

Fituesja e çmimit Oscar, u martua vitin e kaluar dhe po mundohet të mësohet me stilin francez të të jetuarit.

“Burri im do kështu që po përpiqem dhe kjo është gjë e re për mua. Por gjithë dita në shtëpi është e mbushur me thirrje dhe ushqim. Po e mbështes Francën”, tha ajo.

Më Shumë

Dr. Edona Sopaj i bashkohet Vetëvendosjes në Prizren

Specialiste e Radiologjisë, Dr. Edona Sopaj i është bashkuat Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren. Kryetari i Qendrës së LVV-së, Artan Abrashi së bashku me deputetin Arbër...

Totaj viziton shoqatën “Vatra” në Nju-Jork

Në kuadër të vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj vizitoi edhe organizatën Pan-Shqiptare "Vatra" në New York, ku,...

Lajmet e Fundit