5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“Hoteli është një shtëpi e dytë”, Dafina Zeqiri vjen plot stil në pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka përmbyllur një sezon verore tejet të suksesshme me angazhime të shumta në koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Ndërsa, tani ajo po shijon disa ditë pushim e të cilat po i kalon me partnerin e saj, Dj Geek ndërsa nuk kanë munguar postimet e ndryshme në rrjete sociale, shkruan arbresh.info

Dafina Zeiqiri krahas zërit veçohet edhe për stilin e saj, këtë e ka dëshmuar edhe së fundi me pozat e reja.

Këto poza artistike i solli nga një hotel luksoz ku u shpreh se hoteli është shtëpi e dytë.

“Një hotel është një shtëpi e dytë”-shkroi Dafina.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Dafinës është “Dhimbje dhimbje” e cila u prit mirë nga ana e adhuruesve të këngëtares.

Më Shumë

Ulja e pagave për gjyqtarët dhe prokurorët, për katër ditë 188 seanca anulohen në Gjykatën e Prizrenit

Për katër ditë 188 seanca janë anuluar në Gjykatën e Prizrenit dhe degët e saj si pasojë e vendimit të Qeverisë për uljen e...

Gërxhaliu: Është koha të rriten pagat në sektorin publik dhe privat

Njohësi i zhvillimeve ekonomike në vend, Safet Gërxhaliu, ka thënë se sektori prodhues në Kosovë duhet të mbështetet në mënyrë që të ketë rritje...

Moti për sot

Lajmet e Fundit