9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Humbë Enver Qengaj nga Dragashi

enveriEnver Qengaj nga Dragashi ka humbur nga shtepia. Familjarët kërkojnë ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij.

“Kush e ka parë ose kush di dicka për të ju lutem kontaktoni në numrin e telefonit 044844385 (gruaja e tij) ose të paraqitet në polici”, njofton familja për PrizrenPress.

Personi në fjalë është me të meta mendore dhe agresiv./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Aksident në Suharekë, katër të lenduar

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në Suharekë. Katër persona  janë lënduar. Raporti i policisë Rr. Bigada 123, Suharekë 18.03.2023 – 11:20. Ka ndodhë një aksident...

Totaj shpreh mirënjohje për Luksemburgun që po përkrah Prizrenin në projekte të ndryshme

Kryetari i komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pritur shefin e misionit të Luksemburgut në Kosovë, Eric Dietz, me të cilin ka diskutuar për...

Lajmet e Fundit