5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

I mituri në Prizren rrihet nga babai dhe dy vëllezërit e tij

Një i mitur kosovar në Prizren ka kërkuar ndihmë mjekësore të premten, pasi që është sulmuar nga tre të dyshuar meshkuj kosovarë, ka bërë të ditur të shtunën Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, të dyshuarit për sulm ndaj të miturit janë babai me dy djemtë e tij.

“Viktima mashkull kosovar i mitur, ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që është sulmuar nga tre të dyshuar meshkuj kosovarë (dy të mitur). Të dyshuarit janë babai me dy djemtë e tij. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Del në diskutim publik projektplani i punës së kryetarit të Prizrenit për vitin 2023

Në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Prizrenit është mbajtur konsultim publik me qytetarë për projektplanin e punës së kryetarit të Komunës së...

Federata e Futbollit të Portugalisë do të paraqesë dëshmi në FIFA që Ronaldo e shënoi golin ndaj Uruguait

Portugalia e mposhti Uruguain me rezultat 2:0 të hënën mbrëma në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Kupën e Botës. Goli i parë...

Lajmet e Fundit