0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

I sëmuri psikik sulmon një person në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar një të dyshur për sulm ndaj një burri tjetër.

I dyshuari pas trajtimit mjekësor në Repartin e Psikiatrisë është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Prizren: Gjykimi ndaj ish-përmbarueses private, e akuzuara propozon dëgjimin e një dëshmitari

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, e akuzuara ish-përmbaruesja private, Saranda Kuçi ka propozuar që në cilësi të dëshmitari të dëgjohet Bajrush Gashi. Propozimin...

I vjedhin tre kompjuterë – policia arreston katër të dyshuar në Malishevë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në Malishevë. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i janë vjedhur tre kompjuter me pajisje përcjellëse. Lidhur me rastin...

Lajmet e Fundit