-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Ilir Meta, Ramush Haradinaj, Jakup Krasniqi në dasmën e djalit të Fatmir Limajt

ilir meta,fatmir limaj ramush haradinaj

Djali i Fatmir Limajt, Durimi i dha fund beqarisë, Në dasmën e tij kishte disa të ftuar special. Durimi është martuar me Shqipe Aliun.

Ilir Meta, Ramush Haradinaj, Jakup Krasniqi dhe disa politikanë të tjerë nga Shqipëria dhe Kosova kanë marrë mundin që të vinë në dasmën e Durim Limaj, djalit të Fatmir Limajt. Aty ishte edhe Shpëtim Idrizi i Partisë së çamëve.

 

Më Shumë

Reagon Veliaj: Rruga ‘Ibrahim Rugova’ s’është shkurtuar, fola me Ukën, po e planifikojmë edhe një shtatore

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka dalë me një sqarim rreth debatit që është shkaktuar dje, pas pohimeve se një rrugë që mban emrin...

Latifi takon shefin e Zyrës Ndërlidhëse të Sllovakisë: Rahoveci ka potencial për investime

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim shefin e Zyrës Ndërlidhëse të Sllovakisë në Prishtinë, Rastislav Kostilnik. Latifi ka falënderuar për...

Lajmet e Fundit