3.8 C
Prizren
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Ishte duke e punuar tokën, vdes 54-vjeçari nga Prizreni pasi rrokulliset me traktor

Një burrë ka vdekur sot pasi u rrokullis me traktor derisa ishte duke e punuar tokën në fshatin Randobravë të Prizrenit, shkruan Gazeta Sinjali.

Rastin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar togeri i Policisë së Kosovës në Prizren, Shaqir Bytyqi, i cili tha se viktima është 54-vjeçar.

“Kur Policia e ka marrë informatën ka qenë rreth orës 14:45. Viktima ka qenë duke e punuar arën me traktor dhe aksidentalisht është rrokullis traktori dhe e ka zënë viktimën përfundi. Nga të afërmit e tij është dërguar në emergjencë pastaj emergjenca e ka konstatu vdekjen e viktimës. Viktima është me inicialet N.H i vitit të lindjes 1968”, tha Bytyqi.

Më Shumë

Lionel Messi ‘kërcënohet’ nga boksieri Canelo Alvarez

Canelo Alvarez, kampioni i shumëfishtë i botës në boks, ka kërcënuar në mënyrë sensacionale Lionel Messin pasi ka akuzuar futbollistin legjendar për mosrespektim të...

Kapet në flagrancë duke vjedhur një veturë, arrestohet i dyshuari në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti është zënë në flagrancë duke vjedhur një veturë. Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovë,...

Lajmet e Fundit