6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

J.Lo i dedikon një hit të pasmeve të saj

JenniferLopez-I loh ya PapiAjo shquhet si femra me fundshpinën më seksi në botën e muzikës. Jennifer Lopez, sigurisht, nuk mund të ketë turp ta shfaqë sa më shumë të mundet pjesën më të preferuar të trupit të saj, madje edhe duke e titulluar këngën e saj të re “Booty”, pjesë e albumit të saj të tetë “A.K.A.”, në nder të hireve të saj.

Këngëtarja 45-vjeçare, nënë e dy fëmijëve, i ka bërë format e saj të pasme subjekt i artit muzikor të “single”-it të saj të ri, teksa janë fotografuar nga Steven Gomillion dhe Dennis Leupold, fotot të cilat ajo i publikoi të mërkurën në llogarinë e saj në Instagram.Jennifer Lopez-te pasmet

Kostumi i saj i banjës, bardhezi, shfaq J.Lo përpara kamerave tepër seksi dhe format e saj të pasme në perfeksion. Superylli latin, në hitin e saj të fundit “Booty”, ka bashkëpunuar me Pitbull, ashtu siç ka bërë së fundi edhe në këngën e hapjes së Botërorit të Brazilit.

http://youtu.be/RwPHxTHIiHs

Më Shumë

Moti sot: Me rrebeshe shiu dhe shkarkime rrufesh

Të enjten mbi Kosovë parashihet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale të shkurta me diell.   Sipas Meteo Kosova, gjatë orëve të para...

Moti sot me diell dhe vranësira, temperaturat minimale 0 gradë Celsius – maksimalja deri në 16

Moti sot parashihet të jetë me diell dhe vranësira të pakta në orët e para të mëngjesit. Më pas pritet shtim i vranësirave, të cilat...

Lajmet e Fundit