9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Ja sa vota mori Hajrulla Çeku

Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje Hajrulla Çeku ka marrë 12,056 vota, në zgjedhjet e 6 tetorit.

Ka qenë zëvendësministër i Qeverisë së Edi Ramës në Shqipëri.

Për 15 vjet ka qenë pjesë e shoqërisë civile i angazhuar në çështje të trashëgimisë kulturore, turizmit, planifikimit urban dhe mjedisit.

Ai, sipas numërimit të votave deri më tani ka siguruar ulëse në Kuvend të Kosovës. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Partnerja e Ronaldos sfidon ligjet e Arabisë Saudite, shfaqet seksi me veshjen e fundit

Georgina Rodriguez ka postuar imazhe të reja në profilin e saj në Instagram. Partnerja e yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo, është shfaqur joshëse veshur në...

Vdes njëra nga këmbësoret që u aksidentuar sot në rrugën Gjakovë-Prizren

Njëra nga këmbësorët që u aksidentuar sot në rrugën Gjakovë-Prizren ka ndërruar jetë në QKUK. Nga përplasja e dy makinave mbetën të lënduar shtatë persona,...

Lajmet e Fundit