16.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Ja si po e pret ditëlindjen Dafina, rrezikon jetën për një foto

Ajo nesër do të hyjë në të 30-ta.

Dafina Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram përmes së cilës tregoi se po e pret ditën e nesërme në mënyrë që ta festojë ditëlindjen, shkruan Syri Kosova.

Në foto, edhe kësaj radhe bukuroshja shihet vetëm në të brendshme.

Ndërsa pinte lëndë narkotike, Dafina tha se kështu po e pret ditëlindjen e saj.

Por duket se ajo kështu ka rrezikuar edhe jetën, pasi duke marrë këtë pozë, Dafina nga çasti ne çast mund të binte nga parvazi i ballkonit.

View this post on Instagram

Waiting on my birthday……. ??

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on

Më Shumë

Macron: Javët në vijim do të kemi vendime të qarta për situatën në Kosovë

Presidenti francez Emmanuel Macron tha të enjten se kishte folur me kancelarin gjerman Olaf Scholz dhe se të dy kishin diskutuar dhunën aktuale në...

SHBA-ja me “sanksione” Kosovës: S’ka ndihmë me shtetet mosnjohëse, përjashtim nga Defender Europe

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Jeffrey Hovenier, u ka thënë përfaqësuesve të disa medieve kosovare, se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ”duhet ta kuptojë se...

Lajmet e Fundit