-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Javën e ardhshme raporton para qytetarëve

Ramadan Muja 2Kryetari i Prizrenit, Ramadan Muja, javën e ardhshme do të mbajë takim publik me qytetarë. Zëdhënësi i Komunës, Ymer Berisha njoftoi se në këtë takim kryetari Muja do të raportojë për punën e këtij viti, si dhe do të debatojë me qytetarët.

“Me 17 dhjetor 2014 (e mërkurë ) do të mbahet tubimi publik i Kryetarit të Komunës me qytetarët e Komunës së Prizrenit, në sallën për mbledhje të Kuvendit të Komunës, duke filluar nga ora 11:00”, njoftoi Berisha.

“Në këtë takim kryetari Muja do të raportojë për punën e periudhës janar – dhjetor të vitit 2014”.

Sipas tij, në këtë takim para qytetarëve do të raportojnë edhe drejtorët e Ekzekutivit

“Ftohen të gjithë qytetarët e interesuar, përfaqësuesit e mjeteve të informimit dhe OJQ-të që të marrin pjesë në këtë tubim”/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Chelsea gaboi tre herë lidhur me dokumentet e transferimit të Ziyech

Hakim Ziyech mund të quhej transferimi më i fundit i skuadrës së Paris Saint-Germain. Megjithatë, kjo nuk ndodhi, pasi që u bë një gjë e...

Dëshmitari thotë se këmbimi i pronës me Komunën e Prizrenit, ka qenë në interes të dy palëve

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të enjten, në gjykimin ndaj zyrtarëve të Komunës së Prizrenit, Arben dhe Shqipron Krasniqi, të akuzuar për korrupsion, dëshmitari...

Lajmet e Fundit