33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

JLo koncert në Bronx

bronxjloTë mërkurën diva e muzikës botërore, Jennifer Lopez, ka mbajtur koncertin e saj në kuadër të sezonit “JLo is coming home” duke u rikthyer në vendin ku u rrit dhe duke thënë që “do të jem gjithmonë “Jennifer from the block”.

44-vjeçarja mbajti për herë të parë koncertin në Bronx dhe u shfaq me të njëjtën dizenjo veshjeje si fustani legjendar i Versace-s që artistja mbërriti në tapetin e kuq në “Grammy Awards 2000”. Fustani ekzotik u bë simbol dhe nëpërmjet një sondazhi në Britaninë e Madhe është votuar si një ndër 5 fustanet ikonë të të gjitha kohërave.

Gjatë koncertit ajo ndryshoi disa herë veshjet e saj në varësi të performancave.

Kohët e fundit po përflitet edhe i dashuri i saj ,koreografi Casper Smart, se ka flirtuar me 2 transeksualë. Përsa i përket pretendimeve të tabloideve Smart nuk ka dhënë ende asnjë deklaratë.

Më Shumë

Qytetarët ankohen për mbeturinat skaj rrugës që çon në fshatin Novoselan të Prizrenit

Qytetarët kanë shprehur pakënaqësi për mbeturinat e hedhura skaj rrugës që shkon nga lagja Kurillë  në fshatin Novoselan të Prizrenit.   Për zgjidhjen e këtij problemi...

Zbulohet data kur do të bëhet prezantimi i Mbappes në Real Madrid

Kylian Mbappe te Real Madridi është pa dyshim transferimi më i madh që ka ndodhur viteve të fundit në futboll. Ylli francez nuk e vazhdoi...

Lajmet e Fundit