25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Juan Carlos një Playboy, ka pasur 1500 dashnore

87851Juan Carlos, një Playboy i vërtetë. Në jetën e tij thuhet se ka pasur 1,500 dashnore. Pikërisht kështu thotë një artikull i Daniela Mastromattei.

Feminist i papenduar dhe narcizist, merr vitamina të çdo lloji, në mënyrë që të jetë i fuqishëm dhe i nënshtrohet trajtimeve të rregullta anti-plakje. Po flasim për Mbretin e Spanjës, Huan Karlos, i cili në moshën 76-vjecare vendosi të abdikojë duke e trashëguar mbretërinë tek i biri.

Ky pasion i Mbretit të Spanjës është vënë fillimisht në dukje nga gazetari i El Mundo, Pilar Eyre, në librin e tij ‘La Soledad de la Reina’ me 519 faqe. Ai tregon për jetën e trishtuar të mbretëreshës Sofia, gruaja e mashtruar dhe të tradhtuar nga një burrë që, sic deklaron një mik i ngushtë i tij, ka pasur 1500 dashnore.

Po sipas tij mbreti prej 35 vitesh nuk fle në një grevat me gruan.

Në libër flitet edhe për një hallakatje të Princeshës Diana me Juan Carlos në vitin 1986.

Megjithatë ai përshkruhet si një mbret plot sharm dhe një tifoz i thekur i futbollit.
(m.a/BalkanWeb)

Më Shumë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Ofertë për udhëtim turistik me "Bashkimi Reisen" Prizren - Ulqin: 23:30 Ulqin - Prizren: 18:00 Bileta kthyse: 20 Euro Kontakt: 044 101 502 044 679 032 ...

Ish-futbollisti i famshëm i jep fund beqarisë në moshën 50-vjeçare

Futbollisti legjendar italian Filippo Inzaghi, u martua këtë javë në Formentera, ishulli më i vogël spanjoll në grupin e Ishujve Balearik. Në Formentera, Inzaghi u...

Lajmet e Fundit