19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Julian Deda: Humbje kohe duke parë ‘Big Brother’

JulianDeda-aktorAktori Julian Deda, i cili tashmë është një ndër emrat më të vlerësuar nga publiku, ka reaguar negativisht ndaj Big Brother, duke e cilësuar si një humbje kohe. Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, vetëm pak orë pasi kishte startuar spektakli, Julian Deda shprehet mjaft i indinjuar.

“Si mund ta humbasin kohën disa, duke parë BB..! O njerëz është humbje kohe, diçka që nuk të vlen për asgjë, thjesht një thashethem i madh injorant..! Koha është flori, bëj diçka më të vlefshme, në vend që ta infektosh memorjen me viruse”, përfundon mesazhin ai.

Julian Deda numëron me dhjetëra personazhe, e ndërsa në çdo prezantim të tij në skenë nuk i kursehen duartrokitjet.

Më Shumë

Thaçit i shkojnë për vizitë në Hagë prindërit e tij

Prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi kanë shkuar sot për një vizitë në Hagë. Haxhi dhe Hyrë Thaçi kanë vizituar djalin e tyre, i cili po...

E rrahën një person dhe e futën me forcë në veturë, arrestohen katër burra në Prizren

Katër burra janë arrestuar në Prizren pasi që të njëjtit pas një zënke e kanë sulmuar fizikisht një person. Sipas policisë, të dyshuarit e kanë...

Lajmet e Fundit