2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Kabashi nuk frikësohet nga kundërkandidatët pensionistë

Lulzim Kabashi LDDKandidati i AAK-së dhe LDD-së në Prizren, Lulëzim Kabashi nuk dyshon aspak në fitoren e 3 nëntorit të këtij viti. Ai tha se fitorja e tij, do të jetë e padiskutueshme. “ Është e padiskutueshme që do të fitoj në zgjedhjet e nëntorit”, tha Kabashi për “PrizrenPress”.

Kandidati i AAK-së dhe LDD-së, Kabashi, madje nuk sheh as konkurrencë në garën për kryetar të Prizrenit. “S’kam kundërkandidat. Përballë pensionistave sigurisht që do t’i fitojë pa problem zgjedhjet”, shprehet ai.

Kabashi tha se aktualisht është duke hartuar programin me të cilin do të garojë në zgjedhjet e nëntorit për kryetar të Prizrenit. Ai shpreson se ky program do të mirëpritet nga qytetarët.” Jam duke e punuar programin me të cilin do të garoj për kryetar të Prizrenit. Shpresoj se nga fundi i muajt do të përfundoj dhe do të filloj ta prezantoj para qytetarëve”, tha Kabashi. /PrizrenPress.com

Më Shumë

Grabitja në pikë të ditës që tronditi Suharekën, krejt çka dihet për sulmuesit që ishin të armatosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në qendër të Suharekës. Në pikë të ditës një grup prej katër personash kanë kryer një grabitje...

Diaspora shqiptare, pasuri e paçmuar

Në Tiranë mbahet Samiti i III-të i Diasporës ku do të mbledh përfaqësues të lartë të Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë së Veriut, Malit të Zi...

Lajmet e Fundit