3.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Kanosi Prokurorinë e Policinë, arrestohet i dyshuari në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një të dyshuar pasi përmes rrjetit social Facebook ka kanosur Prokurorinë e Shtetit dhe Policin e Kosovës.

Rasti ka ndodhur më 31 mars 2022, në orën 13:30.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që përmes rrjetit social Facebook ka kanosur Prokurorinë e Shtetit dhe Policin e Kosovës”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Shi e vranët, ky është parashikimi i motit për të premten

Vranësira lokale dhe intervale me diell parashihen gjatë ditës së sotme, teksa nuk përjashtohen as rigat lokale të shiut. Të paktën kështu ka parashikuar sajti...

Xhaka: Dashtë Zoti që në Kampionatin e ardhshëm të jenë edhe Kosova e Shqipëria

Nga Katari ky është i grumbulluar me Zvicrën, Granit Xhaka ka folur për emisionin “Favorit” në T7. Mesfushori ka u shpreh se Botërorin e ardhshëm...

Lajmet e Fundit