19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Karrueche Tran, e frikësuar!

Karrueche TranE dashura e Chris Brown po ndjehet e frikësuar. Ajo ka treguar se të jetë në lidhje me një njëri të famshëm ka qenë diçka e re për të dhe po ashtu përballja me fansat e Rihannës është si një betejë për të

Më në fund Karreuche Tran është prononcuar në lidhje me të dashurin e saj, ku më herët u përfol se ata janë ndarë. Sipas thashethemeve të fundit, shkak për këtë ndarje ishte bërë një foto e saj, ndërsa kishte dalë e zhveshur. Më pas, mediat rozë publikuan disa foto të Chris Brown, ku ishte në shoqërinë e një femre, e panjohur për publikun.

Zërat tashmë janë hedhur poshtë, ku dy ditë më parë çifti doli në publik në krah të njëri-tjetrit. Duket se fansat janë ende në pritje se çfarë do të ndodhë mes tyre, pasi Karreuche Tran është rrëfyer për të gjitha vështirësitë që ka ndjerë, kur ke të dashur një njeri të famshëm. Gjatë një interviste, ajo ka thënë se është ndjerë e fyer nga fansat, teksa ata nuk dinë asgjë për jetën personale.

Bukuroshja 26-vjeçare ka thënë se është si të luftosh në një beteje më bukuroshen nga Barbados, gjatë një interviste për Just Keke.
“Nuk kam dalë me një të famshëm deri tani dhe ishte diçka e re për mua. Të përballem me paparacët dhe çdo gjë. Edhe çështja e Rihannës ka qenë diçka e vështirë për mua, sepse nëse ishi i të dashurit tënd është një person i famshëm, ti duhet të përballesh me një luftë të vërtetë dhe me fansat e saj, të cilët të fyejnë sepse nuk dinë asgjë për ty”.

Më Shumë

Ndërron jetë Metë Shatri, ish-zyrtar i Drejtorisë së Arsimit në Prizren

Ka ndërruar jetë Metë Shatri, ish-zyrtari i Drejtorisë së Arsimit në Prizren dhe anëtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Lajmi i hidhur është...

Luizi poston një foto më të bijën në krah, i bën dedikim të veçantë

Fituesi i Big Brother Vip Albani, Luiz Ejlli, ka postuar një foto të ëmbël më të bijën në krah. Ai përkrah fotos shkroi, “Nëse vetëm...

Lajmet e Fundit