34.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

“Ndoshta nesër s’je” nga NRG Band

NRG BandPas lansimit të këngës se tyre nga NRG Band ‘As 5 pare’ që rezultoi të jetë e suksesshme, ata po përgatitin këngën e tyre të re. Këtë e ka bërë të ditur vetë solisti i këtij grupi, Besnik Qaka, në një intervistë për gazetën Tribuna.

Ai ka treguar se kush e ka punuar këngën dhe si do të titullohet. “Është një këngë e re që jemi duke e punuar, është e zhanrit regaton. Teksin e ka shkruar Arianit Palaj, kurse muzikën e orkestrimin i kam bërë unë me bendin në studion tonë ‘NRG Enterteinment’.

Kënga titullohet ‘Ndoshta nesër s’je’”. Besniku ka shtuar tutje se do të jetë produksioni ‘Asha Graphics’ ata që do të bëjnë klipin e kësaj kënge “Kësaj radhe spotin do t’ia bëjmë me produksionin ‘Asha Graphics’..

Më Shumë

Mbi turizmin në Shqipëri, patriotët kujdestar, për ata që e duan me zemër dhe ata që e shohin dhe e ndjenjë nga distanca vlerën...

Nga Musa Sabedini – Ditëve të fundit është bërë çështje problematike krejt e panevojshme dhe madje për mua humbje kohe, mbi turizmin në Shqipëri,...

Ballkani sot pret UE Santas në kualifikimet për Ligën e Kampionëve

Pasi triumfoi në ndeshjen e parë si mysafir në Andorë kundër UE Santas me rezultat 2-1, Ballkani do të kërkojë që ta ruaj këtë...

Lajmet e Fundit