19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Katër persona në Prizren rrihen për një vend-parkim

Pas një mosmarrëveshje rreth një vend-parkimi në Prizren, katër të dyshuar janë përleshur mes veti.

“Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovws./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Dy gjigandët evropianë në garë për Pau Torres

Qendërmbrojtësi i Villarreal, Pau Torres është në agjendën e disa prej skuadrave më të mira në kontinent për sezonin e ardhshëm. Prej kohësh, 25-vjeçari përflitet...

Kushaj nga SBAShK-u: Ende s’kemi rezultat nëse do të pezullohet greva, Qeveria të procesojë pagat për mësimdhënësit

Anëtari i Këshillit Grevist të SBAShK-ut, Reshit Kushaj, ka thënë se ende s’i kanë marrë rezultatet nga kryetarët e këshillave grevistë komunal për pezullimin...

Lajmet e Fundit