25.8 C
Prizren
E hënë, 20 Maj, 2024

Katër persona rrihen mes veti në Suharekë, një lëndohet e dy të tjerë arrestohen

Katër persona janë rrahur dje mes veti në fshatin Bllacë të Suharekës.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se njëri nga të dyshuarit është lënduar dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin janë arrestuar dy nga të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Banorët e pyesin për burrin, Françeksa jep përgjigjen që i shkrin së qeshuri

Banorët e Big Brother VIP kanë shpërthyer në të qeshura mbrëmjen e djeshme, shkak është bërë një batutë e Françeskës. E pyetur nga Romeo se...

Prizren/Dy persona të ndaluar dhe gjashtë kërkesa për paraburgim

Prokurorisë Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm ka ndaluar dy persona për 48 orë, tw dyshuar për veprën penale "Lëndimi i lehtë trupor" sipas...

Lajmet e Fundit