7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Kendall Jenner shfaqet povokuese në Instagram teksa sjell poza në bikini

I dashuri i saj, Devin Booker fitoi një medalje të artë në Lojërat Olimpike të Tokios në fillim të këtij muaji.

Dhe të premten, Kendall Jenner kishte të gjithë sytë mbi të kur ndau një fotografi mahnitëse të vetes ndërsa ishte në bikini shumë zbuluese.

Modelja, 25 vjeç, shfaqi pjesën e pasme të saj të mrekullueshme me bikini ndërsa tundte një kapele prapa.

Më Shumë

Totaj shpreh ngushëllime për vdekjen tragjike të futbollistit të Trepçës ’89

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka shprehur ngushëllimet e tij klubit Trepça 89, familjes dhe shokëve të futbollistit të ri nga Mitrovica,...

Zvicra e shqiptarëve për herë të dytë e fundos Serbinës

Zvicra ka shënuar fitore ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në fazën e nokautit. LIVE: Zvicër-Serbi 3-2 90? Shtatë minuta 70? Loja vazhdon me ritëm të lartë. Rezultati akoma...

Lajmet e Fundit