6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Kënga e re e Dafina Zeqirit në bashkëpunim me Mumën renditet e 12-ta në botë

Dafina Zeqiri është një nga artistet më në trend të momentit. Çdo këngë që ajo lancon kthehet menjëherë në hit.E njëjta gjë ka ndodhur me bashkëpunimin e fundit me MUMËN, e titulluar “Dashni”.

Kënga ka pasur shumë sukses, ndonëse ka vetëm dy ditë që është publikuar. Madje renditet e 12-ta në botë.

Kjo arritje është bërë e ditur nga producenti i kësaj kënge, Donat Prelvukaj i njohur si “Cricket Music”.

Më Shumë

110 vite më parë nisi punën qeveria shqiptare!

Në vitin 1912, pikërisht më 4 dhjetor, Qeveria e parë shqiptare filloi punën nën kryesinë e Ismail Qemalit. Qeveria do të qëndronte në Vlorë deri...

Shaqiri refuzon të flas për mediat serbe

Xherdan Shaqiri nuk ka pranuar që të flas për mediat serbe pak para fillimit të ndeshjes ndërmjet Zvicrës dhe Brazilit. Futbollisti nga Gjilani nuk luajtur...

Lajmet e Fundit